KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8681734
nr 868 1734
Gouache
Ulla Wachtmeister, "Blue Bird", signerad. , 14x13
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:01:23
6/1 18:13:07
Gouache